Možnosti dopravy

Kategórie
 
 
 
 
 

Možnosti dopravy

1. Zásielkovňa - odberné miesta

Pri zvolení dopravy Zásielkovňa si jednoducho vyberiete zo zoznamu požadované odberné miesto, ktoré máte v blízkosti vášho pobytu a vaša zásielka vás tam počká 7 dní od doručenia. 

V pokladni si po zvolení odberného miesta môžete pozrieť bližšie informácie o tejto pobočke (otváracia doba, presná poloha a iné) - stačí kliknúť na info. Po odoslaní objednávky obdržíte e-mail so sledovacím číslom, vďaka ktorému môžete zásielku sledovať online. Po doručení zásielky obdržíte e-mail a SMS s heslom, ktoré slúži na prebratie zásielky na zvolenom odbernom mieste. 

Sledovanie zásielky: https://www.zasielkovna.sk/vyhladavanie

Cena za doručenie: 2,50 €
Doba doručenia od odoslania: 1 - 2 pracovné dni
Počet dní uloženia zásielky: 7 dní od doručenia


2a. Slovenská pošta - balík na adresu

Rokmi využívané klasické doručenie zásielky na vašu adresu. Pokiaľ vás kuriér Slovenskej Pošty nezastihne v čase doručenia na adrese, zásielku si budete môcť vyzdvihnúť na Pošte do 8 pracovných dní.

Cena za doručenie: 3,70 €
Doba doručenia: 2 - 3 pracovné dni
Počet dní uloženia zásielky: 8 dní


2b. Slovenská pošta - balík na poštu

Je doručenie zásielky priamo na vami zvolenú poštu, ktorú si môžete vybrať pri dokončení nákupu v pokladni. Výhodou je, že nemusí byť v čase doručenia na adrese svojho bydliska. Takisto si v pokladni v tom istom výbere môžete zvoliť doručenie do BalíkoBOXu, ktorý je prístupný 24 hodín. 

Po odoslaní budete môcť zásielku sledovať online a o doručení budete informovaný prostredníctvom sms alebo e-mailom. Pri vyzdvihnutí zásielky v BalíkoBOXe je potrebné zadať kód, ktorý vám príde v sms po odoslaní. Pri doručení na poštu vám stačí oznámiť podacie číslo zásielky alebo meno a priezvisko zo zaslanej sms alebo e-mailu a preukázaní totožnosti.

Sledovanie zásielky: https://tandt.posta.sk/

Cena za doručenie: 2,50 €
Doba doručenia od odoslania: 2 - 3 pracovné dni
Počet dní uloženia zásielky: 3 dni
 


3. Kuriér GLS

Doručenie balíka kuriérom GLS. Po odoslaní zásielky budete včas informovaný o termíne doručenia prostredníctvom e-mailu alebo textovej správy. Ak sa balík nepodarí doručiť na určenú adresu, kuriér zanechá oznámenie o zásielke. Následne sa môžete s kuriérom dohodnúť na ďalšom termíne doručenia. 

Ak sa v blízkosti nachádza GLS Balíkomat, môže byť zásielka doručená aj tam, po predchádzajúcej dohode s kuriérom. O následnom doručení dostanete oznámenie formou sms správy alebo emailom s prístupovým kódom do GLS Balíkomatu.


Cena za doručenie: 3,90 €
Doba doručenia od odoslania: 1 - 2 pracovné dni


Osobný odber v Bratislave 

Osobný odber je možný v Devínskej Novej Vsi.  Po obdržaní objednávky vás budeme kontaktovať a dohodneme si spolu presný čas a miesto odberu :)

Cena za doručenie: zadarmo
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia